Главная страница » Интересные факты » Закон "о тишине". Юридическое основание для успокоения буйных соседей

Закон "о тишине". Юридическое основание для успокоения буйных соседей

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія XXIV скликання

РІШЕННЯ

від 26 вересня 2002 року N 47/207

Про встановлення Правил благоустрою території, паркування транспортних засобів, тиші в громадських місцях, торгівлі на ринках у м. Києві

 

Додаток 3
до рішення Київської міської ради
від 26 вересня 2002 р. N 47/207 


ПРАВИЛА
з дотримання тиші в громадських місцях у м. Києві

I. Загальні положення

1. Ці Правила встановлюються з метою забезпечення прав і законних інтересів громадян щодо дотримання тиші на вулицях, площах, у парках, скверах, гуртожитках, житлових будинках, прибудинкових територіях, будівлях дачно-будівельних кооперативів, лісопаркових зонах відпочинку, пляжах та інших місцях масового відпочинку населення.

2. Правила містять загальнообов'язкові на території міста норми, за порушення яких наступає відповідальність згідно із санкціями ст. 182 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

II. Обов'язки керівників підприємств, установ, організацій, а також громадян

3. Керівники, відповідальні посадові особи підприємств, установ, організацій, незалежно від форм власності, а також громадяни зобов'язані:

- забезпечувати в прилеглих жилих будинках, прилеглих жилих та нежилих приміщеннях дотримання такого рівня шуму працюючого обладнання, вентиляційних систем, радіоприймачів, телевізорів, гучномовних установок, музичних інструментів, засобів індивідуальної трудової діяльності, а також інших джерел шуму, який не перевищував би 40 ДБА в денний та 30 ДБА в нічний час;

- не допускати під час проведення масових гулянь та свят, а також в інші дні користування радіоапаратурою та іншими гучномовними установками; гучного співу, викриків у парках, скверах, лісопаркових зонах відпочинку; інших дій, що порушують тишу в зонах, прилеглих до житлових будинків, лікувальних закладів стаціонарного типу, дитячих будинків-інтернатів, будинків-інтернатів для престарілих громадян та в інших громадських місцях, впродовж доби;

- забезпечувати в закладах громадського харчування (ресторани, бари, кафе), ігорних будинках, казино, закладах культури, на концертних та танцювальних майданчиках, кімнатах відпочинку гуртожитків обмеження часу роботи музичних ансамблів до 23-00 і дотримуватись таких рівнів шуму, щоб у прилеглих житлових будинках він становив не більше 40 ДБА в денний час і 30 ДБА в нічний час;

- підприємства торгівлі та громадського харчування (ресторани, бари, кафе, заклади розважального та грального бізнесу), які розташовані в жилих будинках, повинні дотримуватись таких рівнів шуму, щоб у прилеглих жилих будинках і в прилеглих жилих приміщеннях він становив не більше 30 ДБА.

4. Заборонити:

4.1. Гучний спів, викрики, включення на повну потужність радіоприймачів, телевізорів, створювати шум при використанні виробничого обладнання та інструментів, вибухових матеріалів та піротехнічних виробів та інших гучномовних установок, створювати інший шум на вулицях, в будинках, гуртожитках, на прибудинкових територіях та в зонах відпочинку в нічний час з 22-00 до 8-00.

4.2. Проводити ремонтні та будівельні роботи в житлових будинках, квартирах, офісних приміщеннях, підприємствах торгівлі та громадського харчування (ресторани, бари, кафе, заклади розважального та грального бізнесу), розташованих в житлових будинках, у вбудованих і прибудованих до житлових будинків нежитлових приміщеннях, без попередження мешканців прилеглих жилих будинків, житлових приміщень про початок робіт і час їх завершення. Нормативний рівень шуму на весь час проведення ремонтно-будівельних робіт в прилеглих житлових приміщеннях і прилеглих будинках не повинен перевищувати 40 ДБА. Забороняється проводити вказані роботи з 21-00 до 9-00 та у святкові і неробочі дні впродовж доби.

4.3. Встановлювати на балконах, лоджіях, відкритих вікнах будинків, будівель і споруд та інших місцях радіоапаратуру і включати її на повну потужність протягом доби.

4.4. В'їзд на прибудинкову територію жилих будинків і паркування впродовж доби на непристосованих стоянках автотранспорту підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, за винятком спеціально обладнаних аварійних автомашин та спецавтотранспорту підприємств, що обслуговують жилі будинки та їх інженерне обладнання протягом доби. Заборонити з 22-00 до 7-00 в'їзд приватного автотранспорту незалежно від покриття прибудинкової території.

4.5. Проводити реконструкції доріг та збільшувати пропускну спроможність та якісний склад автотранспортних потоків без узгодження органів СЕС.

4.6. Прослуховувати радіо та музичні фонограми при відкритих дверях та спущених шибках автомобілів як на стоянках, так і при русі. При цьому фонограма не повинна прослуховуватись на відстані більше 5 м від автомобіля.

  Заступник міського голови -
секретар Київради 


В. Яловий

 

 
 

Ключевые теги: Тишина Отдых


 
Похожие новости:
Правила дворового футбола Правила дворового футбола

Дворовой футбол он такой, суровый и беспощадный! :) И все равно он круче чем игры самых крутых команд или сборных

Правила должны быть чёткими, понятными и наглядными! Правила должны быть чёткими, понятными и наглядными!

Правда ведь и в туалет перехотелось уже :)

Правила дорожного движения для Киева Правила дорожного движения для Киева

Думаю все кто живет в Киеве или хоть иногда бывает тут, будучи за рулем, меня поймет... Смотрим в полной новости еще 7 схем киевских ПДД :)

Что должно быть в аптечке? Что должно быть в аптечке?

Скоро в Украине вступят новые штрафы, а вместе с ним и обновленные требования к содержимому аптечки... Можно логично предугадать повышеное внимание гайцов к водителям... Ну типа новые штрафы, бОльшые

Права защищённые от милиции Права защищённые от милиции

Таких прав лишить намного сложнее

Памятка украинского водителя Памятка украинского водителя

Первое, чему нужно научиться при общении с инспекторами ДАІ - это НЕ БОЯТЬСЯ их. Чтоб не тряслись руки, не дрожал голос, не бегали глаза. Они это прекрасно чувствуют и могут использовать против вас.

Мировой океан стремительно обрастает мертвыми зонами Мировой океан стремительно обрастает мертвыми зонами

Ученые из Института морских исследований Вирджинии совместно с коллегами из университета Гетеборга в Швеции провели исследование, согласно которому, мировой океан стремительно обрастает новыми

Лысый кот Лысый кот

Лично я прикола в таких котиках не вижу, но девушки почему-то от таких балдеют...

Рейтинг прозвищ украинских политиков. Сюзанна без кармана, Степа-барабан, Юля-каалиция... Рейтинг прозвищ украинских политиков. Сюзанна без кармана, Степа-барабан, Юля-каалиция...

Втомлюєшся щодня згадувати посади, імена та регалії наших чиновників, політиків, інших «дєятєлєй». А тому і журналісти, і політично грамотні та неграмотні люди, звичайні українці, хто з доброю

Назвали-бы еще кафе "Здоровье дороже" Назвали-бы еще кафе "Здоровье дороже"


Друзья

Опрос

Какой марки у Вас телефон


Календарь

«    Январь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Реклама

Архив новостей

Апрель 2015 (1)
Март 2015 (1)
Февраль 2015 (2)
Декабрь 2014 (1)
Ноябрь 2014 (5)
Сентябрь 2014 (4)

На Работе - лучший юмор в сети, не скучайте пока Вы На Работе :) © 2005-2014.